Відповідно інструктивного листа МОН  "Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2018-2019 н.р."  заклад використовує такі чинні програми:

Комплексні програми:

Українське дошкілля. Програма розвитку дитини дошкільного віку (авт.: Білан О. І, Возна А. М., Максименко О. А. та ін.)

Впевнений старт. Освітня програма для дітей старшого дошкільного віку (авт.: Гавриш Н. В., Піроженко Т. О., Хартман О. Ю., Шевчук А. С., Рогозянський О. С.)

Парціальні програми

на 2018/2019 навчальний рік

Про себе треба знати, про себе треба дбати. Парціальна програма з основ здоров'я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку (авт. Лохвицька А. В.)

Скарбниця моралі. Парціальна програма з морального виховання дітей дошкільного віку (авт. Лохвицька А. В.)

Казкова фізкультура. Парціальна програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт. Єфименко М. М.)

Смайлик. Програма з формування основ комп'ютерної грамотності у дітей старшого до­шкільного віку (авт. Резніченко І. Ю.)

Грайлик. Парціальна програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (авт. кол.: Березина О. М., Гніровська О. 3., Линник Т. А.)

Дитина в світі дорожнього руху. Програма з формування основ безпечної

поведінки ді­тей дошкільного віку під час дорожнього руху (авт.: Тимовський О. А., Репік І. А.)

Веселкова музикотерапія: оздоровчо-освітня робота з дітьми старшого дошкільного віку (авт.: Малашевська І. А., Демидова С. К.)

Мудрі шахи. Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкіль­ного віку гри в шахи (авт. кол.: Семизорова В. В., Духновська О. І., Пащенко А. Ю.)

Англійська мова для дітей дошкільного віку. Програма та методичні рекомендації (за заг. ред. Низковської О. В., авт.: Кулікова І. А., Шкваріна Т. М.)

Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських ціннос­тях. Навчальна програма та календарно-тематичний план (авт. кол.: Богуш А. М., Сіданіч І. А., Сучок В. Є. та ін.)

Україна — моя Батьківщина. Парціальна програма національно-патріотичного вихо­вання дітей дошкільного віку (за наук. ред. Рейпольської О. Д., авт.: Каплуновська О. М., Кичата 1.1., Палець Ю. М.)