Головна » 2015 » Листопад » 20 » "Діло майстра величає"
"Діло майстра величає"

Осінь це чарівна,золота пора! В дошкільному закладі вже стало традицією кожен рік проводити виставку поробок із природного матеріалу. Діти та їх батьки з великим задоволенням поринули в атмосферу творчості та фантазії. Роботи вразили оригінальністю задумки, технікою виконання, своєрідністю і неповторністю. Були представлені композиції із овочів,яскраві букети,чудернацькі чоловічки,лісові галявинки,картини із листя та насіння,навіть казкова лялька-Осінь завітала в гості до нашого закладу. Діти з великою радістю та цікавістю роздивлялися вироби кожної родини. Батьки допомогли своїм діткам проявити фантазію, створити неповторні осінні шедеври. У всіх роботах проявилась творчість та уява кожної родини. Хочеться подякувати родинам і всім хто прийняв участь у виставці виробів з природного матеріалу «Діло майстра величає».

Переглядів: 404 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.5/2