Головна » 2016 » Травень » 20 » Експрес - курси
Експрес - курси

Майбутнє кожної людини у її власних руках. Очевидним є те, що виховання соціально-відповідальних та освічених у фінансовій сфері дітей робить їх спроможними змінити власне життя та світ довкола на краще, тим самим збільшуючи шанси на успішне й щасливе майбутнє.

Саме тому наш заклад розпочав роботу над  упровадженням програми соціальної та фінансової освіти дітей 3-6 років «Афлатот».

Дана програма допомагає дошкільнятам усвідомити, хто вони є і як слід взаємодіяти з іншими людьми, надихає дітей вивчати свої права і обов'язки, вчить планувати бюджет, раціонально використовувати ресурси, оцінювати наявні можливості, формує підприємницький дух, а також акцентує увагу на ролі сім'ї та сімейних цінностей у вихованні.

З метою обміном досвіду по впровадженні програми «Афлатот»  для

вихователів – методистів та вихователів міста були проведені експрес - курси.

В процесі роботи учасники ознайомилися з концепцією програми соціальної і фінансової освіти дітей «Афлатот», її ключовими елементами, методичними рекомендаціями щодо організації роботи з дітьми та батьками, переглянули заняття «Подорож  Афлатунчика» та «Турбота про людей, яких ми любимо».

Переглядів: 375 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0