Головна » 2015 » Квітень » 7 » Фестиваль ранкової зарядки
Фестиваль ранкової зарядки

7 квітня 2015р. в дошкільному навчальному закладі №12 «Ялинка» відбувася  Фестиваль ранкової зарядки «Рух заради  здоров’я». Даний  спортивний  захід приурочено до святкування  Міжнародного  дня  здоров’я.

Мета даного  фестивалю:   формування  усвідомлення потреби в дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом; презентація ранкової зарядки як дієвого засобу, покращення фізичного самопочуття; залучення всіх вікових груп  до регулярних занять фізичною культурою і спортом.

Відповідно до розробленої програми фестивалю тривали заходи, спрямовані на збереження та зміцнення здоров’я дітей. Упродовж фестивалю  велика увага приділялася формуванню правильної постави, рухових навичок, координації рухів, просторового орієнтування, розвитку фізичних якостей: швидкості, спритності, витривалості, сили. Вихованці, батьки та працівники дошкільного навчального закладу були активними учасниками ранкової зарядки.

Під час Фестивалю було проведено:

• відкриття Фестивалю, де діти познайомились із хлопчиком Здоров’ячком, який  привітав  учасників  сюжетної зарядки «Ми – спортсмени»;
  • діти зустрічалися з казковими героями: лікарем Айболитом, спортсменом Ведмедиком, клоунами Бомом та Бімом, з Буратіном, які розповідали дітям про вплив спорту на здоров’я та проводили з ними рухливі ігри;
  • проведені тематичні заняття: «Розкажу малятам, як здоровим стати», «Країна Вітамінія».

Переглядів: 424 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0