Головна » 2017 » Квітень » 14 » "Христос Воскрес" лине з небес!
"Христос Воскрес" лине з небес!

Різнобарвні яєчка та писанки, різні конкурси і змагання, чия історія іде ще в стародавність — не тільки в цьому полягає Великдень у дитячому садку.

Основне завдання, донести всю важливість свята, лягає на плечі вихователів — розповісти, «що таке добре, а що таке погано», навчити дітей відповідати за свої вчинки.

Вихователі ДНЗ готували дітей в дитячому садку до світлого свята і проводили тематичні заняття.

Діти на занятті розписували намальовані на папері яйця, складали, хто швидше, розрізані на декілька частин картонні шаблони писанок, грали в музичні ігри «Писанка», «Вгадай у кого писанка?», «Вербич», вивчали великодні вірші.

14 квітня музичний керівник Лукащук О.В. разом з вихователями провели музичну розвагу «Великоднє свято».

Діти водили весняні хороводи «Ой минула вже зима», «Подоляночка», співали пісні про весну та писанки, грали в ігри та танцювали.

Переглядів: 321 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1