Головна » 2019 » Червень » 25 » Міжнародний науково - практичний семінар "Соціальний розвиток та фінансова освіта дітей дошкільного віку"

З метою розповсюдження і розвитку соціальної та фінансової освіти у дошкільній галузі 20 - 21 червня 2019 року на базі Миколаївського ОІППО був проведений міжнародний науково - практичний семінар на тему " Соціальний розвиток та фінансова освіта дітей дошкільного віку", у якому прийняли участь завідувач закладу Микитюк Т.М. та вихователь - методист Лучко Л.Б. Під час проведення семінару обмінялись досвідом роботи по впровадженню програми "Афлатот" з колегами із Миколаївщини,Луганської області, Чернівецької області, м.Одеси, Вінницької області, Київської області, Харківської області. Особливою родзинкою семінару стало знайомство та спілкування з представником з Нідерландів по впровадженню даної програми Тетяною Ван Ваверен - Вальковою. Від даного заходу ми отримали масу задоволення та поповнили свою скарбничку знаннями по впровадженню програми "Афлатот".

Переглядів: 112 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1