Головна » 2015 » Серпень » 30 » Модернізуємо дошкільний навчальний заклад до 2015 -2016 н.р. разом з батьками
Модернізуємо дошкільний навчальний заклад до 2015 -2016 н.р. разом з батьками

Нинішня державна політика у сфері освіти спрямована на реформування, перехід до особистісно орієнтованої моделі, яка передбачає розкриття та найбільш повний розвиток кожної дитини відповідно до вимог суспільства. Адже середовище, яке оточує дитину в дошкільному  навчальному закладі, впливає на створення образу світу дошкільника, сприяє збагаченню уявлень про власне «Я».

Саме в ДНЗ №12 «Ялинка», при тісній співпраці працівників, батьків, спонсорів створено розвивальне життєве середовище для розвитку дошкільнят.

Оновлено та осучаснено  групові кімнати, дитячі майданчики, подвір’я , сад. Цей розвивальний простір оформлений неординарно, з вигадкою, власноруч, що створює особливо радісний настрій малюкам.

Інтер’єр ДНЗ  привертає увагу як дітей, так і дорослих. Важливою складовою інтер’єру є стенди, які створюють єдине наочне інформаційне середовище, що забезпечує індивідуальний стиль оформлення закладу та сприяє формуванню інтересу до педагогічної інформації. Цікавим рішенням батьків та педагогів є створення екологічного куточка  де привертають увагу рибки в акваріумі, веселі голоси папуг та дзюркотання води у водограйчику.

У закладі малятам створюються умови для максимального занурення у світ своїх інтересів. В кожній віковій групі за ініціативи батьків створено куточки живої природи, центри ігрової діяльності. Куточки усамітнення  своїм  дизайном  втілюють  дитячої мрії, у такому куточку діти можуть пошепотітися чи відпочити, сидячи на зручному диванчику, провести час з улюбленою іграшкою. Таким чином  для дитини надається «особистий простір» .

Умовами цілісного розвитку дошкільнят є використання в дитячих садках здоров’язбережувальних та здоров’яформувальних технологій, які реалізуються комплексно через створення безпечного розвивального середовища, екологічно сприятливого життєвого простору, системного підходу до формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я і мотивації щодо здорового способу життя, дотримання гармонійних, доброзичливих взаємин між педагогом та вихованцями, самими дітьми.

Розвивальне середовище груп збагатилося новими ігровими модульними іграшками: «Лікарня», «Перукарня», «Бібліотека», «Паркінг», «Кухня».

За підтримки Шепетівського лісового господарства (директор Сасюк В.М.) та батьків Ситарук С.І., Заблоцького О.В. було створено фізкультурно – оздоровчий осередок «Доріжка здоров’я » на території закладу(з досвіду колег ДНЗ №6 м. Славути ).  Це чудове рішення щодо  поєднання водних процедур, оздоровлення, перебування у лоні природи. Що  важливою умовою забезпечення повноцінного фізичного розвитку дитини.

Особливу подяку  висловлюємо спонсору Мовсісяну В.М. за матеріальну допомогу у придбанні фізкультурного куточка в середню групу «Бджілки».

Облаштовуючи наш дошкільний заклад,  прагнемо зробити його затишним, привабливим для гостей. Саме тому при підготовці до нового навчального року працівники та батьки працювали злагоджено. В групах зроблені поточні ремонти: пофарбовано, побілено. Про тісний  контакт вихователів Кононенко Т.М., Каток І.В., Довбня А.В., Полодюк Т.В., Кісєльової І.Ф. із батьками свідчать спільна діяльність з підготовки груп до навчального року та осучаснення предметно-ігрового середовища  ; допомога в проведенні ремонтних робіт; придбання дитячих меблів ; участь  в оновлені ігрових майданчиків .

Колектив дитячого садка щиро дякує головам  батьківських комітетів груп: Квасневській Т.В., Самковій Л.В., Мацієвській Л.М., Манілевич О.П., Лелях В.М., Руденко О.М.

Зокрема хочеться відмітити батьків груп «Бджілка», «Сонечко»: Осадчук А.А., Войтюк С.М., Мацієвський Є.В., Лелях Ю.В., Дейнека А.А., Максимюк А.С., Перепеляк В.О., Марченко І.В., Капелюх Д.В.,  Антонюк В.І., за ініціативи яких було зроблено євроремонт в двох роздягальних кімнатах.

Переконані, що колектив закладу, батьківська громадськість, спонсори  працюють  з розумінням свого морального обов’язку перед прийдешнім, живуть  в атмосфері постійного пошуку нового, кращого, досконалішого духовно-творчого єднання педагогів, вихованців та їх батьків, благодійників.

Вважаємо, що поступове осучаснення  предметно -  розвивального середовища закладу, його розвиток можливий тільки за умов засвоєння нововведень, бачення власної перспективи розвитку, плідної співпраці всіх учасників навчально- виховного процесу.

Переглядів: 426 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1