Головна » 2013 » Червень » 14 » Оздоровлення дітей в дошкільному закладі
Оздоровлення дітей в дошкільному закладі
Літо - найулюбленіша пора року наших дітей. А ще літній період - це пора для їх оздоровлення.
До літнього оздоровчого періоду, педагогічний колектив спільно з батьківською громадськістю проводить роботу щодо поповнення та виготовлення обладнання для загартовуючих процедур: басейн для водних процедур, масажні килимки, рукавички, склянки для полоскання горла, рушнички тощо. Комплекс оздоровчих заходів проводиться щоденно з використанням цілющого впливу природних чинників. Щоденно проводяться повітряні ванни у поєднанні з ранковою, стимулювальною, дихальною гімнастикою на повітрі, загартовуючим бігом вранці, ходьбою босоніж по траві. Особливого значення надається перебуванню дітей на свіжому повітрі за сонячної погоди, при цьому педагоги дотримуються принципів дозованого перебування на сонці.Харчування дітей доповнено вживанням соків, фруктів, овочів. Постійно слідкуємо за питним режимом.Педагоги закладу роблять все можливе, щоб наші діти не хворіли  і проводили цікаво свій час у дошкільному закладі. Для цього педагог Довбня А.В. і музичний керівник Бурденюк З.З. провели лялькову виставу під назвою "Поради дівчинки Оленки".

Переглядів: 329 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0