Головна » 2020 » Червень » 19 » Правила безпеки на воді!!!
Правила безпеки на воді!!!

Літо — прекрасна пора, коли стовпчики термометрів показують понад 25 градусів. Вода в річках, озерах, водоймах і морі поступово прогрівається і відкривається пляжний сезон. А це означає, що не буде зайвим ще раз обговорити всі правила поведінки на воді для дітей, адже саме вони найчастіше наражаються на небезпеку.

НЕБЕЗПЕКА НА ВОДІ: ЯК УБЕРЕГТИ
ДИТИНУ
Якщо ви хочете, щоб ваш відпочинок біля водойм, озер і на морі приносив тільки користь і позитивні емоції, необхідно знати правила поведінки на воді для дітей влітку і обов’язково провести з ними профілактичну бесіду. Слід розповісти їм, до яких наслідків можуть привести нехтування порадами дорослих і власна неуважність.
У першу чергу дітей слід попередити, що:

*Купатися у водоймах закритого типу, де немає облаштованихпляжів і рятувальників, заборонено;

*Наближатися близько до води і заходити в неї можна тільки під наглядом дорослих;

*У тих місцях, де поблизу знаходиться вивіска про заборону купання, купатися не варто, так як це може призвести до сумних наслідків;

*Запливати за буйки, навіть якщо дорослі знаходяться поблизу, не потрібно;

*Слід бути акуратним у воді і не плавати на глибині, понад росту дитини;

*У малознайомих місцях пірнати також строго-настрого забороняється, так як це може призвести до травм.

Правила поведінки на воді для дітей створені не просто так і про це повинні знати кожна дитина і її батьки. Дотримання цих правил — це запорука здорового і безпечного відпочинку. Безпека на воді для дітей повинна в першу чергу створюватися саме батьками, так як тільки вони несуть повну відповідальність за здоров’я і життя їхньої дитини.

Переглядів: 22 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1