Головна » 2015 » Серпень » 31 » Пріоритетні завдання дошкільного закладу на 2015 - 2016 н.р.
Пріоритетні завдання дошкільного закладу на 2015 - 2016 н.р.

31 серпня у закладі відбулася педагогічна рада, на якій заслухали доповідь завідувача про аналіз роботи закладу у 2014 -2015 н.р.. Також педагоги обговорили нові нормативні документи, які забезпечать організацію роботи закладу на новий навчальний рік та визначили пріоритетні напрямки педагогічної роботи:

І. Зосередити увагу на розв’язанні  Науково-методичної проблеми дошкільного навчального закладу:  «Забезпечення якісної освіти дошкільників шляхом формування інноваційної культури педагога як важливого чинника в реалізації Базового компоненту дошкільної освіти, державних вимог до рівня сформованості життєвої компетентності особистості, освіченості, розвиненості й вихованості дошкільників перед вступом їх до школи»:                                                                                   І.1. Продовжувати роботу по максимальному охопленню дітей дошкільного віку закріпленого мікрорайону дошкільною освітою та надання їм якісних освітніх послуг.                                                                                                                       І.2. Спрямувати роботу закладу на актуалізацію освітніх завдань з  безпеки життєдіяльності дошкільників, охорони життя і збереження дітей раннього та дошкільного віку за освітньою лінією Базового компоненту дошкільної освіти "Особистість дитини".                                                                                                                                                            І.3. Здійснювати формування предметно – практичної компетенції вихованців відповідно до сучасних вимог дошкільної освіти.                                                                                                                                                                                      1.4. Продовжувати підвищувати якість дошкільної освіти через застосування сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, впровадження в освітній процес найкращого педагогічного досвіду роботи, удосконалення механізму моніторингу освітнього процесу.                                                                                                     І. 5. Продовжити роботу з родинами по наданню фахової психолого-медико-педагогічної допомоги у вихованні і розвитку дітей дошкільного віку, у тому числі з особливими потребами.

Переглядів: 438 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0