Головна » 2013 » Червень » 14 » Прощавай, садок дитячий!
Прощавай, садок дитячий!

29 травня 2013 року у дошкільному закладі відбувся випускний бал. На свято, яке було сповнене хвилюванням, радістю і смутком, прийшли 40 випускників із своїми рідними. З вітальним словом до присутніх звернулись вихователі дошкільників Костанецька Л.Т. та Сучок Л.Д.

На святі діти  зустрілися з різними казковими персонажами (Принцесою, Мері Попінс), грали в ігри, відгадували загадки.

І знову хвилююча мить - випускники дякували всім працівникам закладу за гарні умови, смачні обіди, чисту білизну, знання, вміння, які здобули тут. Особливі слова вдячності звучали на адресу завідувача Микитюк Т.М.

Наостанок на згадку про дитячий садочок діти випустили у небо кольорові кульки із побажаннями.

Тож нехай усе, про що мріють випускники обов'язково здійсниться! Хай вам щастить, дорогі наші діти у вашому шкільному житті!

Переглядів: 315 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0