Головна » 2016 » Березень » 9 » Шевченківські дні!
Шевченківські дні!

Щовесни на початку березня в нашій державі вшановують пам'ять Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка (1814-1861).

З метою шанування української мови та виховання у дітей любові до рідного слова, відзначення Шевченківських днів в дитячому садку було заплановано та проведено такі заходи: літературні читання за творами Т.Г. Шевченка,тематичні заняття.

Вихователем Довбня А.В. та музичним керівником Лукащук О.В.  підготовлено та проведено літературно - музичне свято «Садок вишневий коло хати…»». Прозвучали українські пісні у виконанні дітей, українські народні танці, хороводи, діти читали вірші Т.Г.Шевченка, грали в народні ігри.

В групових дитячих бібліотечних осередках відкрито виставку дитячої української книги, присвячену життю і творчості видатного українського Кобзаря Т.Г.Шевченко.

Переглядів: 315 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.0/2