Головна » 2018 » Листопад » 30 » Школа педагогічної майстерності!!!
Школа педагогічної майстерності!!!

На базі нашого дошкільного навчального закладу 28 листопада 2018 року відбулось засідання школи педагогічної майстерності «Впровадження основ соціальної та фінансової грамотності в освітній процес закладу дошкільної освіти» за участю завідувачів, вихователів - методистів, вихователів Хмельницької області.
Роботу школи розпочала Скрипак Н.О., методист дошкільної освіти Шепетівської міської ради , презентувавши введення та огляд теми та представила експрес - портрет дошкілля м. Шепетівки.
Під час практичного блоку педагоги дошкільного навчального закладу ділились з колегами своїми напрацюваннями: показали роботу з дітьми різних вікових категорій, що проходить в рамках Міжнародного проекту "Афлатот" (вихователі Кісєльова І.Ф., Костанецька Л.Т., Каток І.В., Кононенко Т.М.).
У методичному блоці висвітили роботу за програмою «Афлатот», її структуру, алгоритм впровадження Микитюк Т.М., завідувач, Лучко Л.Б., вихователь - методист, Карфута В.В., вихователь.
І на завершення заходу кожен учасник школи педагогічної майстерності отримав в подарунок космічного героя Афлатунчика, для подальшого впровадження у своїх закладах Міжнародної програми "Афлатот".

Переглядів: 148 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0