Головна » 2019 » Жовтень » 24 » Школа педагогічної майстерності!!!
Школа педагогічної майстерності!!!

На базі нашого дошкільного навчального закладу 16 жовтня 2019 року відбулось третє засідання обласної школи педагогічної майстерності «Впровадження основ соціальної та фінансової грамотності в освітній процес закладу дошкільної освіти» за участю завідувачів, вихователів - методистів, вихователів Хмельницької області.
Роботу школи розпочала Скрипак Н.О., методист з питань дошкільної освіти Шепетівської міської ради , презентувавши введення та огляд теми.
Педагоги та діти дошкільного навчального закладу розкривали свої таланти під час фестивалю дитячої творчості "Ярмаринка".
У методичному блоці висвітила роботу та напрацювання закладу за програмою «Афлатот» Микитюк Т.М., завідувач.
Підвели підсумки школи педагогічної майстерності Каратаєва М.І. та Дарченко Л.Г., роздавши кожному учаснику школи педагогічної майстерності сертифікат "Впровадження основ соціальної та фінансової грамотності в освітній процес закладу дошкільної освіти".

Переглядів: 66 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1