Головна » 2015 » Квітень » 28 » Школа ППД
Школа ППД

Проблеми фізичного розвитку дошкільнят, зміцнення та збереження їхнього здоров’я ніколи не втрачають своєї актуальності. Особливо це стосується умов сьогодення, оскільки в умовах активного впровадження комп’ютерних технологій різко знизилась рухова активність дітей, як наслідок підвищився відсоток дітей з ослабленим здоров’ям.

Для втілення в роботі вихователями системи заходів спрямованих на збереження і зміцнення здоров’я вихованців  ДНЗ№12 «Ялинка»  28 квітня 2015р на базі закладу провів засідання школи ППД  з питання: «Інноваційний підхід до організації фізкультурно – оздоровчої роботи». Під час засідання  вихователі мали змогу переглянути фізкультурне заняття з використанням здоров’язберігаючих технологій, відео презентацію використання оздоровчих заходів для дітей дошкільного віку  та  ознайомитись з  впровадженням  інноваційних технологій  в системі фізкультурно – оздоровчої роботи.

Переглядів: 318 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0