Головна » 2016 » Листопад » 18 » Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності!
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності!

Дошкільний навчальний заклад забезпечує право дитини на охорону здоров'я, здоровий спосіб життя через створення умов для безпечного, нешкідливого утримання дітей, раціонального харчування. Здоров’я, його охорона та зміцнення, безпека дітей повинні бути життєвою стратегією, пріоритетом у роботі дошкільних закладів.

На виконання Листа Міністерства освіти і науки України  «Щодо організації та проведення «Тижня безпеки дитини» в дошкільних навчальних закладах» та з метою закріпити та поглибити знання дітей про безпеку життєдіяльності, поведінку в надзвичайних ситуаціях, попередити дитячий травматизм, пропагувати знання з основ безпеки серед батьків з 14 по 18 листопада 2016 року   проведено «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності дитини».

Метою проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності дитини».

є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок, щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.

Під час «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності дитини».проведено ряд заходів:

Проведені інструктажі: з охорони праці та по пожежній безпеці;

Протягом тижня була надана консультативна допомога молодим вихователям з проведення заходів «Тижня безпеки дитини»  завідувачем, вихователем-методистом, практичним психологом та медсестрою.

У проведенні «тижня безпеки дитини» прийняли участь всі дошкільні групи закладу.

Переглядів: 297 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2