Головна » 2013 » Квітень » 18 » Усний журнал для вихователів старших груп ДНЗ
Усний журнал для вихователів старших груп ДНЗ

«Сучасні вимоги до якості освіти дітей старшого дошкільного віку в контексті оновлених Державних стандартів дошкільної освіти»

17 квітня 2013 року на базі дошкільного навчального закладу №12 «Ялинка» проведено міське засідання усного журналу  для вихователів старших груп  навчальних закладів з питання «Сучасні вимоги до якості освіти дітей старшого дошкільного віку в контексті оновлених Державних  стандартів дошкільної освіти».

Учасники усного журналу  розглянули питання  сучасних інноваційних підходів щодо забезпечення оптимальних умов навчання і виховання старших дошкільників, ознайомились з  вимогами  до якості організації освітнього процесу в старшій групі в контексті оновлених Державних стандартів дошкільної освіти.

Відповідно до Державної базової програми головне завдання педагога, який працює з дітьми старшого дошкільного віку – забезпечення збалансованої розумової, соціальної та емоційної зрілості вихованців; розвиток у них організаційних , загально – пізнавальних, конструктивних, мовленнєвих та контрольно – оцінних умінь і навичок; виховання позитивного ставлення  до майбутнього шкільного життя.. Присутні вихователі  мали змогу пересвідчитись про готовність дитини до школи під час перегляду  підсумкового логіко – математичного заняття «Допомога Попелюшці», яке провела вихователь старшої групи Костанецька Л.Т.

Відомо, що розвиток дитини залежить від багатьох факторів, особливо від середовища, в якому виховується дитина. Середовище розвитку дитини в цілому – це комплекс  матеріально – технічних, санітарно – гігієнічних, естетичних, психолого – педагогічних умов, які забезпечують організацію життя дитини в дошкільному освітньому закладі. Названі умови були переглянуті під час екскурсії – огляду у середній групі, вихователь Музичук Г.М.

Психологічний тренінг з профілактики синдрому емоційного вигорання у педагогів продемонстрував  практичний психолог ДНЗ  Мулько В.М. Учасники із задоволенням виконували вправи: «Швидка допомога при стресі», «Вежа», «Усмішка».

Під час  засідання усного журналу панувала творча, емоційна, доброзичлива атмосфера.

Переглядів: 653 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0