Головна » 2015 » Січень » 22 » Засідання школи молодого педагога
Засідання школи молодого педагога

20 січня 2015 року в ДНЗ№12 «Ялинка» відбулося засідання школи молодого педагога. Вихователі дошкільних навчальних закладів міста опрацювали тему: «Використання педагогічних інновацій у пізнавально -  мовленнєвій діяльності дошкільника». Учасникам було запропоновано перегляд інтегрованого заняття з мовленнєвого розвитку: «Зима буває різною», (вихователь  Кононенко Т.М.). У занятті були вдало поєднанні фізична, мовленнєва, креативна, пізнавальна лінії розвитку. Керівник школи молодого педагога завідувач  Микитюк Т.М. разом з вихователями детально провели аналіз заняття, розкрили застосування педагогічних   інновацій  у пізнавально – мовленнєвій роботі з дітьми. Закінчилося засідання діловою грою, яку провела практичний психолог Микитюк І.О.. У ході гри педагоги обмінювались думками, враженнями та побажаннями.

Переглядів: 335 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0