Головна » 2017 » Жовтень » 10 » Засідання школи професійної адаптації молодих педагогів !!!
Засідання школи професійної адаптації молодих педагогів !!!

12.10.2017р. в Шепетіському ДНЗ№12 «Ялинка» відбулося засідання школи професійної адаптації молодих педагогів міста з питання: «Розвиток комунікативної культури педагогів в сучасному дошкільному закладі», під час якого було обговорено умови для розвитку комунікативної культури педагогів, формування професійних умінь щодо використання ефективних підходів для розвитку мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку; вдосконалення педагогічної майстерності вихователів. В практичній частині семінару молоді педагоги переглянули інтегроване заняття в старшій групі «Подорож на острів». Учасники семінару отримали не лише необхідні знання та вміння, але й нові враження та досвід.

Переглядів: 259 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1