Вхід

Реєстрація
Головна
 
Шепетівський ДНЗ №12 "Ялинка" 
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 38
Годинник
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Червень » 18 » Звіт керівника
15:22
Звіт керівника

 

 

Звіт керівника ДНЗ №12 «Ялинка" Микитюк Т.М.перед колективом та громадськістю за 2014-2015 н.р.

 На виконання Національної доктрини розвитку освіти, п. 3 Наказу Міністерства освіти і науки від 23.03.2005р. № 178, Положення про дошкільний навчальний заклад, з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття і виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах, що базуються на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації я,Микитюк Тамара  Миколаївна, завідувач дошкільного навчального закладу №12 «Ялинка», освіта повна вища педагогічна, педстаж 28 років, звітую про основні напрямки своєї діяльності за 2014-2015 навчальний рік.

Дошкільний заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем. Діти в дошкільному навчальному закладі перебувають за наступним режимом роботи груп:

- одна група -  ясельна  12 годин перебування;  всі інші 9 годин перебування

В ДНЗ №12 працює 36 співробітника, 14з них педагогічні працівники , 22особи - обслуговуючий та технічний персонал .

Дошкільний навчальний заклад здійснює свою діяльність відповідно до нормативних документів та законодавчих актів України:

- Конституції України,

- Закону України «Про освіту»,

- Закону України «Про дошкільну освіту»,

- «Положення про дошкільний навчальний заклад»,

- Базового компоненту дошкільної освіти України

- Закону України «Про охорону праці»

- Закону України «Про цівільну оборону»

- Закону України «Про дорожній рух»

- Закону України «Про відпустки»

- Закону України «Про мови»

- Базової Програми (нова редакція) розвитку дитини дошкільного віку - Програми «Освіта.Україна ХХІ століття» ,

А також, відповідно власного Статуту, Програми розвитку та річного плану роботи.

Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

Протягом навчального року у ДНЗ працює  7груп (1 група раннього віку, 5 дошкільного віку 1-1клас).

На базі ДНЗ відбулося міське  методичне  об’єднання на тему

 1. Дидактична майстерня для вихователів з проблеми «Про педевтична робота на  етапах навчання елементів грамоти»
 2. Школа ППД. Інноваційний підхід у фізкультурно- оздоровчій роботі  ДНЗ

Педагогічний колектив та вихованці ДНЗ приймали участь у конкурсах:

·        Конкурсі дитячої творчості «Моє майбутнє з рідною землею» , 83 учасників, 3 переможці -нагороджені планшетами, перемога в номінації «найактивніший заклад» 1 місце - нагороджені музичним центром

 1. Загальна характеристика

Дошкільний навчальний заклад №12  «Ялинка» розпочав функціонування у 2012році. Групові приміщення забезпечені меблями та ігровим обладнанням. Розвивальне середовище дитячого садка організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям.

Для занять дітей створені необхідні умови, а саме:

·групові кімнати, спальні, обладнані відповідно до віку дітей;

· методичний та медичний кабінет;

 прогулянкові майданчики для кожної вікової групи;

2. Склад вихованців

За проектною потужністю дошкільний заклад розраховано на 122 місць для дітей від 2-х років до 6(7) років. Групи комплектувались переважно у червні – серпні, згідно поданих заяв.

У 2014– 2015 навчальному році укомплектовано 7 вікових групи:

·  1 ясельна група;

·  5 груп для дітей дошкільного віку;

    1-1клас

У цьому році заклад відвідувало 175 дітей, перевантаження становить  40  %

За звітний період прийнято 39 дітей.

Вибуло – 2 дітей.

3. Кадрове забезпечення

 Педагогічний процес у ДНЗ  забезпечують кваліфіковані спеціалісти: завідувач та вихователь-методист, практичний психолог,   музичний керівник, та 9 вихователів. З них мають: · повну вищу педагогічну освіту –12 педагогів · неповну вищу педагогічну освіту – 2педагоги

 1. вищу кваліфікаційну категорію – 2 педагоги; 
 2. першу кваліфікаційну категорію – 1педагог,
 3. другу кваліфікаційну категорію – 5педагоги; ·
 4. кваліфікаційну категорію «спеціаліст» – 4педагоги·
 5. педагогічне звання «вихователь-методист» - 1 педагог.

Слід відмітити, що адміністрація створює оптимальні умови для постійного професійного росту педагогів:

В 2014 – 2015 н.р. атестацію пройшли такі педпрацівники: Лучко Л.Б., Микитюк І.О., Нерубайська О.П.  За результатами атестації: ·       

      Вихователю Лучко Л.Б., присвоєно категорію «Спеціаліст вищої категорії» · Практичному психологу Микитюк І.О., музичному керівнику Нерубайській О.П..встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

Курси підвищення кваліфікації пройшли 2 педагоги. Адміністрація закладу створює працівникам всі умови для плідної роботи. В цілому робота колективу ДНЗ відмічається стабільністю та позитивною результативністю.

Працює Інтернет сайт ДНЗ Тепер ми маємо можливість спілкуватися з Вами, використовуючи Інтернет, що дуже зручно у наш час. Наш сайт, в першу чергу, адресований тим, хто зацікавлений у гармонійному і всебічному розвитку своєї дитини. На нашому сайті ви зможете: - дізнатися  останній новини дошкільного навчального закладу та його досягнення - знайти інформацію про дитячий садок та його колектив - ознайомитися із життям дітей у групах - прочитати поради фахівців: психолога, вихователів та медичної сестри    - переглянути фотоматеріали

1.     Медичне обслуговування та харчування

Вся медична робота в закладі спрямована на зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей, як того вимагає Закон України „Про дошкільну освіту”. Санітарно-гігєнічні умови дошкільного закладу на належному рівні. В установі проводяться всі необхідні профілактичні заходи:

-         контролюється виконання санітарно-гігієнічних норм працівниками на всіх ділянках роботи;

-         здійснюється щоденний огляд дітей при прийомі у заклад;

-         розроблена тематика для медико-педагогічних нарад.

У закладі постійно проводяться загартовувальні процедури. Протягом дня підтримується рухова активність дітей. Проводяться „Дні здоров’я”, спортивні розваги. У навчальні заняття вводяться фізкультхвилинки. Влітку проводять оздоровчі заходи, які полягають у забезпеченні посиленого харчування, проведенні занять та розваг на свіжому повітрі.

Педагогічним колективом разом з медичною сестрою розроблено новий метод загартовування. «Доріжка Здоровя»

На літньо-оздоровчий період складається перспективне меню, яке погоджується з СЕС.

Належний рівень організації харчування є також дуже важливою умовою комфортного перебування дітей у закладі.Питанню якісного харчування приділяється особлива увага. Постійний контроль за правильною організацією харчування здійснюється сестрою медичною.

Харчування дітей здійснюється відповідно до Інструкції з організації харчування в дошкільних навчальних закладах з урахуванням доповнень, прийнятих наказом МІНосвіти і науки України 26.02.2013 р. № 202/165.

 

.Прийом продуктів від постачальників,аналіз стану, проводиться в присутності медичної сестри Метельської Т.П.     Усі продукти харчування, що надходять до ДНЗ , відповідають вимогам державних стандартів,супроводжуються накладними ,сертифікатами якості.         Спостерігається ефективність харчування, проводиться визначення аналізу фізичного розвитку ,одночасно з цим враховуються абсолютні показники приросту маси тіла ,1 раз в місяць заносяться в таблицю.  Економічні зміни в державі зумовили стрімкий зріст цін на основні продукти харчування. Тому денний набір продуктів, що відповідає нормам встановленим постановою Кабінету Міністрів України №1591 від 22.11.2004 перевищує встановлену вартість харчування.

В ДНЗ раціональний 3-х разовий режим харчування, збалансований раціон, що є необхідною умовою для нормального росту і розвитку дітей та для підвищення опору дитячого організму до захворювань.

Вартість харчування на 01.06.2015 року становить 7,38 гривень для дітей раннього віку і  10,37грн. для дітей дошкільного віку-це вартість харчування, яку спачують батьки.

Працівники ДНЗ два рази на рік проходять медичне обстеження. Для дотримання санітарно-гігієнічних норм закуповуються дезактин та медикаменти першої допомоги .

5. Якість реалізації освітньої програми

Для ефективного вирішення проблем навчання та виховання дітей педагоги перебувають у постійному творчому пошуку, експериментують та впроваджують сучасні перспективні програми та методики.

Першорядним для колективу закладу є питання роботи за Базовим компонентом дошкільної освіти (нова редакція), впровадження програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», якою передбачено орієнтири змістового наповнення освітньої роботи з 5-річними дітьми та яка націлює педагогів і батьків на особистісний розвиток дітей за основними напрямами освітньої роботи (фізичний, соціально-моральний, пізнавальний, художньо-естетичний розвиток, організація ігрової діяльності, трудової діяльності), соціалізації дошкільнят, ігрова діяльність, підготовка до школи, створення розвивального простору для дітей дошкільного віку.

В навчальному році дошкільний заклад працює за:

· Програмою «Українське дошкілля»;

Провідними принципами даних програм є:

· Гуманізація педагогічного процесу, що полягає в орієнтації педагога на особистість дитини, її вікові, індивідуальні особливості, організація ефективного життєвого простору – природного, культурного, соціального в підтримці пізнавальної активності;

· Індивідуального підходу до виховання дитячої особистості;

· Інтеграції, системності, комплексності при визначенні змісту розділів програми та в процесі планування і здійснення освітньо-виховної роботи.

Це дає можливість педагогам проявляти власну ініціативу, творчість, самостійний пошук у доборі форм, методів організації роботи, творчо впроваджувати педагогічні інновації, особистісно орієнтовані технології. Враховуючи сучасні вимоги до здобуття дітьми якісної дошкільної освіти, виховання всебічно розвиненої особистості в ДНЗ впроваджуються авторські програми, альтернативні методики навчання:

Моніторинг стану засвоєння програми дітьми у всіх вікових групах є головним показником роботи педагогів та усього колективу у цілому. За результатами діагностики дошкільників по засвоєнню програми«Українське дошкілля»; з 120 обстежених дітей (старші, середні та молодші дошкільники) мають загальні рівні. Конкретніше хочу зупинитися на готовності дітей старшого дошкільного віку до навчання в школі

   Питання вивчалися  шляхом  використання  різноманітних методів і прийомів: спостереження за роботою вихователів, діяльністю дітей, аналіз дитячих робіт, бесіди з педагогами, дітьми та їх батьками.

Робота по зміцненню матеріально-технічної бази ДНЗ

Дошкільний навчальний заклад є комунальним закладом , тому матеріальне та фінансове забезпечення гарантує місцевий бюджет. Завдання адміністрації  полягає в оптимальному його прогнозуванні, плануванні та в цільовому використанні. Питання господарської роботи є найскладнішим у роботі керівника, оскільки на його розв’язання потрібні кошти. Фінансові асигнування  на 2015р. заплановано лише на захищені статті і лише частково на утримання ДНЗ

При прийомі нових дітей в ДНЗ  завідувач організовую батьків на допомогу по благоустрою дитсадка та прилеглої до нього території.

В 2014– 2015н.р. були виконані такі роботи:

 1. Проведено ремонт плит харчоблоку.
 2. Придбано електромясорубку 1500грн
 3. замінено тени в 2 електробойлери
 4. Закуплено тканину для пошиття покривал та наволочок на середню та молодшу групи
 5. Подаровано  1принтер1300,
 6. подаровано музичний центр 4900грн.
 7. Придбано 1утюг- 400
 8. Закуплено новий стенд в «Для вас батьки» -140
 9. Придбано обогрівач для  акваріума
 10. Придбано ігрове обладнання в середню группу «Паркінг». «Куточок природи»
 11. Депутатом обласної ради Мовсісяном В.А. надано матеріальну допомогу на придбання спортивного обладнання на суму 1200грн.
 12. Виготовлена  батьками гімнастична стінка  в ясельну группу 500грн.
 13. Придбано лавочки в старшу групу  400грн.
 14. придбано акумуляторні фонарі
 15. Диски, книги та плакати для розвитку дошкільника
 16. підписка періодичної преси
 17. пошито костюм сніговика 180грн.
 18. пошито костюми 10шт на танц. композицію «Ми голосуємо за мир» 600грн.
 19. трансформатор пониження струму -230грн.
 20. матеріали для ремонтних робіт- 9468грн.

Згідно Закону України «Про дошкільну освіту» ст. 38.п. 3 та батьківської угоди батьки вихованців купують миючі засоби, які поставлено на облік в  бухгалтерією. Все, що придбано і подаровано батьками також ставиться на облік. Кожний рік проводиться інвентаризація матеріальних цінностей.

Педагогічний колектив та батьки вихованців – це єдиний живий організм об’єднаний спільною метою, гуманними стосунками та високою відповідальністю. Адже, сім’я була і лишається головним осередком, де відбувається становлення і розвиток особистості дитини. Через те батьки є частими гостями в групах: разом з дітьми вони на святах, організовують виставки, приймають участь в спортивних змаганнях, допомагають вихователям у створенні ігрових зон та озелененні груп та майданчиків. Наприкінці року робиться аналіз звернень батьків з питань діяльності ДНЗ, який показує, що в основному батьки цікавляться питаннями надання додаткових освітянських послуг, харчування, навчання та підготовки дітей до школи. На всі пропозиції та зауваження, викладені батьками та батьківським комітетом, адміністрація своєчасно реагувала і усувала недоліки.

Переглядів: 943 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Ми у Facebook
Шепетівський дошкільний навчальний заклад 12 "Ялинка"<
Погода
Погода в Україні
Пошук
Календар
Архів записів
Друзі сайту
Сайт Педагогічна преса Сайт Міністерства освіти і науки молоді і спорту України

Шепетівський дошкільний навчальний заклад №12 "Ялинка" © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz